» BHP
loader image

Nowoczesna firma powinna pochwalić się
przed odbiorcami czymś więcej niż tylko
poprawnie przygotowanymi dokumentami,
poprawnie przeprowadzonymi szkoleniami.

Pełni kreatywności i nieskrępowani szablonami proponujemy własne rozwiązania.

Każdego dnia podejmujemy nowe inspirujące a zarazem wymagające wyzwania by nie tylko sprostać stawianym przed nami oczekiwaniami, ale przede wszystkim zaskakiwać własnymi rozwiązaniami.

Gdy patrzysz na dowolna firmę budowlaną remontującą starą kamienicą stojącą przy Twojej drodze do firmy, co w pierwszej kolejności widzisz? Co sprawia, że wizerunek firmy budowlanej wzbudza zaufanie?

Z pewnością brak profesjonalnych i jednolitych ubrań roboczych, brak kasków czy rękawic, nieprawidłowo zmontowane rusztowania czy brak odpowiednich zabezpieczeń sprawi, że pomyślisz, że wykonana przez nich praca jest na podobnym poziomie jakościowym. Pracownicy to jest właśnie ten element, który ma być najbardziej rozpoznawalną częścią wizerunku Twojej firmy.

Na szczęście od tego jesteśmy my. Zapewniamy odzież roboczą, dobieramy środki ochrony indywidualnej, doradzamy przy projektach, przez co także poprawiamy część wizualną Twojej firmy, dbamy o Twój wizerunek

Czy zdarzyło Ci się zapomnieć o przeprowadzeniu okresowego szkolenia BHP czy badania lekarskiego?

Pewno tak jak każdemu z nas. Dlatego obecnie pamięta o tym za nas system komputerowy, który automatycznie przypomina o takich obowiązkach z odpowiednim wyprzedzeniem.

Czy zdajesz sobie sprawę z tego,
że nawet jeden z pozoru lekki
wypadek może mieć bardzo
poważne konsekwencje finansowe
dla Twojej firmy.

Nasze doświadczenia zawodowe i udział przy postępowaniach urzędów i sądów w zakresie wypadków przy pracy pozwalają nam na kompleksowe spojrzenie na proces zapewnienia bezpieczeństwa w pracy pod kątem minimalizowania potencjalnych odszkodowań od pracowników.

Czy większość Twoich pracowników uważa,
że szkolenia BHP są nudne?

Jeżeli tak to z nami nie współpracowałeś. Przyjdź i zobacz jak przygotowujemy szkolenia z myślą z myślą o bezpieczeństwie Twoich pracowników oraz Twoim.

Przepisy i zasady rządzą się własnymi prawami, a ten kto potrafi te prawa wykorzystywać i podporządkowywać je sobie i swojej woli ten zyskuje moc kreowania rzeczywistości.

Czy chcesz by Twój biznes zyskał nowy, lepszy wizerunek wśród Twoich klientów, podwykonawców?

Czy chcesz aby Twoi pracownicy mieli do Ciebie zaufanie i żeby wszyscy pracowali w dobrej i bezpiecznej atmosferze?

Czy zależy Ci na tym aby Twoi pracownicy byli świadomi jak najlepiej wykonać dla Ciebie pracę?

Nad czym się jeszcze zastanawiasz? Jesteśmy tutaj i czekamy na Twoją decyzję.

Oczywiście to Ty masz wpływ na ostateczny wygląd rzeczywistości, którą my pomożemy Ci wykreować.

Bezpośredni kontakt do działu obsługi BHP