» Księgowość
loader image

Czy traktujesz księgowość wyłącznie jako
generator kosztów służący naliczaniu
podatków?

Uważamy, że jeżeli ponosisz już koszty księgowości, to miej z tego dodatkowe korzyści, które w bezpośredni sposób przełożą się na dodatkowe zyski.

Dostosujemy twoja księgowość do twoich potrzeb, abyś mógł lepiej zarządzać firmą.

Zanim wprowadzimy pierwszy dokument do systemu, przeprowadzamy dokładny wywiad z klientem na temat jego potrzeb i wymagań. Proponujemy po rozpoznaniu własne niejednokrotnie niestandardowe rozwiązania, a gdy tylko otrzymamy zielone światło ruszamy do działania.

Czy twoje biuro rachunkowe prowadzi księgowość, a Ty w tym samym czasie prowadzisz drugą, aby zrealizować płatności lub dowiedzieć się kto jeszcze nie zapłacił należności?

Czy nie chciałbyś, bez ponoszenia dodatkowych kosztów, wiedzieć kto i ile zalega z zapłatą?

Czy nie chciałbyś, aby przygotować dla Ciebie płatności w systemie bankowym?

Prowadzenie podwójnej księgowości jest mało efektywne, ponosisz dodatkowe koszty pracy a czasami nawet koszty dodatkowego oprogramowania. Zastanów się czy to ma sens. Nowoczesne systemy księgowe pozwalają na dostęp do danych online i transfer przelewów z systemu księgowego do systemu bankowego. My korzystamy z takich rozwiązań i proponujemy je swoim klientom.

Nasz zespół składający się ze specjalistów, opracowuje najlepsze rozwiązania dla potrzeb twojej firmy. W trakcie prac klient na bieżąco widzi postępy i może na bieżąco wnosić poprawki oraz ewentualne zmiany.

Dostosujemy twoja księgowość do twoich potrzeb, abyś mógł lepiej zarządzać firmą.

Czy nadal zanosisz papierowe dokumenty
do swojej księgowej?

Czy sterty segregatorów zalegają na regałach
w twoim biurze?

Czy wiesz, że koszt przechowywania 50.000 dokumentów elektronicznych kosztuje 5 zł miesięcznie, a koszt przechowywania tych samych dokumentów w wersji papierowej ponad 3 razy więcej?

Nowoczesne oprogramowanie nie tylko pozwala odczytać 90% treści Twoich faktur, ale również pozwala na ich bezpieczne przechowywanie i nieograniczony dostęp z każdego miejsca na Ziemi..

Czy do wystawiania faktur
i dokumentów magazynowych
wykorzystujesz inny program niż
Twoje biuro rachunkowe?

Czy nie uważasz, że to mało efektywne? Ty wprowadzasz dokumenty do jednego systemu, a Twoja księgowa ponownie wprowadza je aby obliczyć podatki.

Czy wiesz ile to kosztuje?

Proponujemy swoim klientom, aby korzystali z naszego oprogramowania i korzystali z naszego serwera, aby wystawione przez nich dokumenty były w tym samym czasie widoczne w systemie księgowym.

Pomyśl ile to daje oszczędności.

Bezpośredni kontakt do działu obsługi Księgowości