Używamy oprogramowania:


O NAS


Witamy serdecznie w naszym serwisie internetowym.

Nasze biuro rozpoczęło działalność w 1991 roku i jest jednym z najstarszych biur rachunkowych na terenie Bielska-Białej i okolic. Od samego początku istnienia biura zgodnie z ambicjami jego właścicieli, pracownicy dążą do zapewnienia wysokiego bezpieczeństwa prowadzenia działalności przez swoich klientów w świecie nieprecyzyjnego polskiego prawa oraz do dostarczania im jak najbardziej rzetelnych informacji o sytuacji finansowej ich firm, tak istotnych do skutecznego zarządzania firmą w dzisiejszej konkurencyjnej gospodarce.

Bogate doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje naszych pracowników wspomagane wiedzą uzyskiwaną podczas uczestnictwa w bieżąco organizowanych szkoleniach z zakresu prawa podatkowego, bilansowego oraz gospodarczego są gwarancją wysokiego poziomu świadczonych przez naszą firmę usług.

Od momentu powstania naszymi głównymi klientami byli i nadal są osoby prowadzące działalność gospodarczą oraz spółki osobowe i kapitałowe, wśród nich przede wszystkim spółki cywilne oraz spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Nasze doświadczenie w zakresie obsługi wymienionych podmiotów zebrane przez kilkanaście lat działalności pozwala nam nie tylko wypełniać obowiązki księgowego firmy, ale również pomagać i doradzać w innych dziedzinach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, takich jak zarządzanie finansami czy prawo spółek.

Jeżeli szukacie Państwo solidnych partnerów, potrafiących zadbać o księgowość Waszej firmy - zapraszamy serdecznie do współpracy.


Zarząd
Przemysław Orzechowski
Henryka Chłapek


Powrót na górę strony

Powrót do strony domowej